O Nas

Business & Leisure to firma prowadzona przez osobę z długoletnim doświadczeniem w turystyce, w tym ponad 15 lat o organizacji  zagranicznych wyjazdów incentive.
Specjalizujemy się w organizacji wyjazdów grupowych na zamówienie firm, na zlecenie innych biur podróży i agencji turystycznych.

Jak pracujemy? 

Pracujemy głównie „na zamówienie”, przygotowujemy oferty „szyte na miarę” – propozycje wyjazdu zgodnie z Państwa życzeniami, ale jeżeli nie mają Państwo jeszcze koncepcji i zastanawiacie się nad kierunkiem – to chętnie podpowiemy, dokąd możemy Państwa zabrać w tę jedną, niezapomnianą podróż.

BUSINESS

Wyjazdy INCENTIVE: motywacyjne, integracyjne, szkoleniowe, konferencyjne

Mnóstwo możliwości, wiele propozycji, na wszystkich kontynentach świata.

Wyjazdy specjalistyczne

Organizujemy wyjazdy specjalistyczne pod kątem zainteresowania poszczególnych branż. Możemy opracować logistyczne program merytoryczny, który nasz kontrahent zagraniczny aranżuje na miejscu i uzgadnia wszystkie szczegóły z miejscowymi firmami lub organizacjami celem realizacji wizyt, spotkań, seminariów itp.

Międzynarodowe Targi

Organizujemy wyjazdy na zagraniczne targi i konferencje, często sami planujemy, przygotowujemy oferty na wyjazd dla określonej branży. Program obejmuje zwiedzanie targów w połączeniu z atrakcjami turystycznymi danego kraju.

Misje handlowe

Możemy również przygotować do realizacji misję handlową na zamówienie Klienta. Może też sami zaprojektować takie wyjazdy handlowe, nasi partnerzy zagraniczni mogą pomoc w nawiązywaniu kontaktów handlowych z miejscowymi przedsiębiorstwami w danej branży i przygotować terminarz spotkań.

LEISURE – to nic innego jak czas WOLNY od pracy, nauki, zajęć podstawowych. To czas na odpoczynek, na relaks, na od stresowanie się od spraw biurowych, na rozwijanie swoich zainteresowań, na rekreację, sporty, plażowanie, czyli na wszystko to, na co mamy ochotę lub o czym marzymy…

W tym zakresie możemy zaproponować również dla ludzi biznesu wyjazdy indywidualne, „szyte na miarę” :

  • turystyczne, krajoznawcze – po prostu zwiedzanie świata
  • pobytowe (wypoczynkowe)
  • wyjazdy tematyczne, nawiązujące do wydarzeń kulturalnych lub pod kątem zainteresowania klienta.

Dokumenty do pobrania

GWARANCJA 2016 SIGNAL IDUNA
Gwarancja SIGNAL IDUNA 2015
ORGANIZATOR TURYSTYKI
REGON
WPIS DO EWIDENCJI