Profil działalności

Business & Leisure działa od 01.02.2010 bazując na wieloletnim doświadczeniu w zagranicznej turystyce wyjazdowej w szczególności w organizowaniu imprez o charakterze „incentive” dla Firm. Specjalizujemy się w organizacji wyjazdów grupowych na zamówienie firm, na zlecenie biur podróży i agencji turystycznych.

Jako Organizator Turystyki (wpis do ewidencji Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego pod nr 1182) posiadamy Certyfikat Towarzystwa Ubezpieczeń SIGNAL IDUNA.

Jak pracujemy? 

Pracujemy głównie „na zamówienie”, przygotowujemy oferty „szyte na miarę” – propozycje wyjazdu zgodnie z Państwa życzeniami, ale jeżeli nie mają Państwo jeszcze koncepcji i zastanawiacie się nad kierunkiem – to chętnie podpowiemy, dokąd możemy Państwa zabrać w tę jedną, niezapomnianą podróż.

BUSINESS – oferta dla Firm

  • Międzynarodowe Targi

Organizujemy wyjazdy na zagraniczne targi i konferencje, często sami planujemy, przygotowujemy oferty na wyjazd dla określonej branży. Program obejmuje zwiedzanie targów w połączeniu z atrakcjami turystycznymi danego kraju.

  • Wyjazdy INCENTIVE:

motywacyjne, integracyjne, szkoleniowe, konferencyjne

Mnóstwo możliwości, wiele propozycji, na wszystkich kontynentach

  • Wyjazdy specjalistyczne

Organizujemy wyjazdy specjalistyczne pod kątem zainteresowania poszczególnych branż. Możemy opracować logistyczne program merytoryczny, który nasz kontrahent zagraniczny aranżuje na miejscu i uzgadnia wszystkie szczegóły z miejscowymi firmami lub organizacjami celem realizacji wizyt, spotkań, seminariów itp.

  • Misje handlowe

Możemy również przygotować do realizacji misję handlową na zamówienie Klienta. Może też sami zaprojektować takie wyjazdy handlowe, nasi partnerzy zagraniczni mogą pomoc w nawiązywaniu kontaktów handlowych z miejscowymi przedsiębiorstwami w danej branży i przygotować terminarz spotkań.

TURYSTYKA INDYWIDUALNA

Oferty „szyte na miarę” przygotowane na specjalne życzenie Klienta. Proponujemy również wyjazdy indywidualne krajoznawcze i pobytowe do wybranych krajów. Sprawdź  nasza ofertę, czekamy na Państwa zlecenia.

Jeśli masz pytanie bądź chcesz otrzymać ofertę – skontaktuj się z nami  lub wypełnij formularz.