Wyjazdy szyte na miarę

Wyjazdy „szyte na miarę”

Masz dosyć podróżowania w grupach z innymi uczestnikami, według utartych szablonów, w niskim standardzie hotelowym – to możemy stworzyć ofertę wyjazdu dopasowanej do Twoich zainteresowań, program zwiedzania realizowany w oparciu o prywatny transport, własnego przewodnika, bez pośpiechu, w miłej rodzinnej atmosferze lub w gronie przyjaciół.

Organizujemy wyjazdy w dowolnym zakątku świata, możemy sprostać również dodatkowym wymaganiom np. dobre jedzenie i degustacja win, zwiedzanie słynnych ogrodów, pobyt na „własnej” wyspie, dla wielbicieli malarstwa, dla kochających przyrodę, zwierzęta itd.

Jesteście Państwo dla nas Najważniejsi! Na życzenie – przygotowany przez nas wyjazd może mieć oprawę VIP (hotele 5* o wyjątkowym charakterze, transfery – limuzynami,

Zorganizujemy podróże poślubne w najbardziej romantycznych miejscach na świecie, a jeżeli Państwo sobie zasycicie – zorganizujemy również ślub i przyjęcie weselne w fascynującej scenerii.

Dla spragnionych wypoczynku ludzi biznesu zaproponujemy ośrodki, w których mogą przebywać wyłącznie osoby dorosłe, z dala od zgiełku typowych kurortach i miast, gdzie będzie można zagrać w golfa, skorzystać z zabiegów w ekskluzywnych Spa.

Oferty wyjazdów „szyte na miarę” kierujemy do Klientów biznesowych jak i indywidualnych.