Oferta indywidualna

MAURITIUS –   wypoczynek (7 noclegów)  pobierz program

Turkusowa woda, kryształowo czyste laguny, drobno-piaszczyste białe plaże oraz piękne krajobrazy charakteryzujące się niezwykle bujną roślinnością i plantacjami trzciny cukrowej.

 

MALEDIWY   – wypoczynek (9 noclegów)  pobierz program

Wypoczynek na wiecznie skąpanych w słońcu tropikalnych wyspach. Dziewięć nocy w raju w jednym ze wspaniałych hoteli.

 

Egzotyczna Sri Lanka   pobierz program

Dziesięciodniowa wycieczka (zwiedzanie + wypoczynek) do najpiękniejszych miejscach Sri Lanki. Colombo, Kandalama, Lwia twierdza w Sigiryi, Pałac królewski w Polonnaruwie i o wiele, wiele więcej.

 

Sri Lanka i Malediwypobierz program

Przeżyj przygodę życia i odwiedź dwa wspaniałe kraje podczas jednej pełnej emocji wycieczki.

 

Indonezja i Balipobierz program

Pobyt w słonecznym niebie w jednym z wybranych hoteli: Bali Tropic Resort& Spa**** lub SOL BEACH HOUSE BENOA ****.

 

DOMINIKANApobierz program

Znajdziecie tam niekończące się gaje palmowe, przepiękne białe plaże oraz ciepłe przyjęcie ze strony pełnych radości życia mieszkańców.

 

MEKSYK  – pobierz program

Wspaniałe zabytki dawnych cywilizacji, piękne krajobrazy, niezwykłe smaki i niezapomniane wrażenia. To wszystko i wiele wiele więcej znajdziemy w odległym Meksyku.

 

KUBApobierz program

Kuba kojarzy się z przede wszystkim z Fidelem Castro, cygarami  oraz palmami.Tamtejsze plaże i zabytkiwraz z wyjątkowo otwartymi i przyjaznymii ludźmi, niezwykłą atmosferą i wszechobecną muzyką przyciągają na Kubę każdego roku miliony turystów.

 

EMIRATYpobierz program

Emiraty Arabskie są bardzo ciekawym i atrakcyjnym miejscem polecanym dla każdego typu turysty. Pustynne safari, zwiedzanie warowni i meczetów, przejażdżki na wielbłądach czy zakupy w centrach w Dubaju to tylko niektóre z licznych atrakcji dostępnych w tym kraju.

 

OMAN  pobierz program

W kraju tym każdy turysta znajdzie coś interesującego. W Omanie można między innymi uprawiać żeglarstwo, nurkowanie, jazdę na wielbłądach, czy też  trekking. Znajdziemy tam liczne zabytki, piękne pustynne oazy i malownicze górskie doliny.